Avşar Kızı Çilingiroğlu’na Sordu: "Beni neden...

Avşar Kızı Çilingiroğlu'na Sordu: "Beni neden aldattın?"

Hülya Avşar'ın TV8'de ekrana gelen programının ilk konuğu Kaya Çilingiroğlu'ydu. Avşar'ın, "Boşandığımıza pişman mısın" sorusuna Çilingiroğlu'nun yanıtı sert oldu.

20 Aralık 2014 - 13:13

Hülya Avşar'ın 19 Aralık'ta TV8'de ekrana gelen programının ilk konuğu Kaya Çilingiroğluoldu. Avşar kızı, Çilingiroğlu'na eski evliliği hakkında merak ettiği soruları ardı sıra sorunca stüdyoda ilginç dakikalar yaşandı. Zaman zaman sorlular karşısında ter döken Kaya Çilingir oğlu, bazı sorulara sert yanıt verdi.

"BENİ NEDEN ALDATTIN?"

Avşar eski eşine ''Beni niye aldattın'' diye sorunca, Kaya Çilingiroğlu; ''Erkek 3 sebeple aldatır; ya genetik ya hastalık ya da eşinde bulamadığını dışarıda arar. Güzel kadın ego yükseltir. Sen Zehra doğduktan sonra kendini ona adadın. Beni ihmal ettin. Evet her gece dışarı çıktım, ama seni de çağırdım, gelmedin.'' dedi.

''BOŞANDIĞIMIZA PİŞMAN OLDUN MU?

Avşar kızının merak ettiği soruları tek tek yanıtlayan Kaya Çilingiroğlu, eski evliliklerinin sonlanmasıyla ilgili soruya sert yanıt verdi. Hülya Avşar ''Boşandığımıza pişman oldun mu?'' diye sorunca Çilingiroğlu, ''Şöyle söyleyeyim benim iki tane hayatım var seninle ilgili. Belki bunu hiç paylaşmadım seninle. Bir Zehra doğana kadar bir de ondan öncesi. Ondan öncesi için konuşsan 'Evet' derim, ondan sonrası için 'Geç bile kaldım' derim.'' dedi.

Bu haber 2519 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Alim “Yeni müfredat toplumsal uzlaşma ile sonuçlandırılmalıdır”
Başkan Alim “Yeni müfredat toplumsal uzlaşma ile...
İŞ DÜNYASININ PATRONU ALİM OLDU
İŞ DÜNYASININ PATRONU ALİM OLDU