AK PARTİ ADAY ADAYI KÜÇÜK ESGİAD’I ZİYARET ETTİ

AK PARTİ ADAY ADAYI KÜÇÜK ESGİAD'I ZİYARET ETTİ

AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Doç. Dr, Orhan Küçük Erzurum Stratejik İş Adamları Derneği Başkanı Mehmet Nuri Alim’i ziyaret etti.

13 Mart 2015 - 18:33 - Güncelleme: 13 Mart 2015 - 18:42

AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Doç. Dr, Orhan Küçük Erzurum Stratejik İş Adamları  Derneği Başkanı Mehmet Nuri Alim’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Doç. Dr, Orhan Küçük Erzurum Doğu Anadolu Bölgesinin baş kentidir. Sadece Doğunun değil aynı zamanda sınır ülkelerle uluslararası fuarlar organize edilebileceğini söyledi. Düzenlenecek fuarlarda  yüzlerce yerli ve yabancı işadamını buluşmaması için hiçbir neden yoktur dedi.  Küçük, “Türk ihracatçılarını dünyanın birçok ülkesindeki fuarlara gidiyor. sınır ülkelerle, Fuarcılık turizminin Erzurum’da gelişmesi bu işlerin profesyonel anlamda çalışılmasıyla gerçekleşir” dedi.

Erzurum da girişimcilik ve fuar kültürünün geliştirilebilmesi için gerek tüm çalışmaları başlatacağını söyleyen Küçük,  Türk müteşebbisinin, devleti ve milleti ile birlikte olursa bütün dünyada etkin rol oynayabileceğini söyledi. AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Doç. Dr, Orhan Küçük Bu bilgi ve birikimim  Erzurum’da da hayata geçirmek istiyorum” diye konuştu.

 Erzurum Stratejik İş Adamları  Derneği Başkanı Mehmet Nuri Alim de konuşmasında, “Böylesine donanımlı CV’si olan aday adayımız Orhan Küçük gibi donanımlı şahsiyetlerin meclis çatısı altında olması Erzurum’un kazancı olur. Bütün siyasi partilerde ki aday kardeşlerimiz için düşüncelerimiz aynı istikamettedir. Bu anlamda milletvekili aday adaylarımızın bir lobi oluşturması gerektiğini düşünüyorum ve seçim çalışmalarında Orhan Küçük’e başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 1334 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erzurum'a İPEK YOLU Bakıyor.
Erzurum'a İPEK YOLU Bakıyor.
Alim, Yetkililerden Açıklama Bekliyoruz..
Alim, Yetkililerden Açıklama Bekliyoruz..