’Bu Tarz Benim’ Programıyla İlgili Bomba Dedikodu

'Bu Tarz Benim' Programıyla İlgili Bomba Dedikodu

Olaylı programın yarışmacılarından Ezgi Baylar'ın çok zengin bir ailenin gelini olduğu ve kaynanasının Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya'nın müşterisi olduğu konuşuluyor.

11 Aralık 2014 - 14:35

Bu Tarz yarışmacılarından Ezgi Baylar'ın çok zengin bir ailenin gelini olduğu ve kaynanasının Nur Yerlitaş ve Haklan Akkaya'nın müşterisi olduğu dedikoduları magazin gündemine bomba gibi düştü.

ÇOK ZENGİN BİR AİLENİN GELİNİ

"Öncelikle haberimize başlamak için ezgi baylar kimdir? Öyle zengin bir ailenin gelini o yarışmada ne arıyor? Arkadaşlar daha önce de söylediğim gibi ezgi baylar çok şanslı biri. Bir kere kocası yakışıklı çok zengin bir ailenin gelini ve en önemlisi de el üstünde tutulan bir gelin.

BİR DEDİĞİ İKİ EDİLMİYOR

Ezgi Baylar'ın kayınvalidesi Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş'ın en önemli müşterilerinden. ayrıca kayınpederi Show Tv'nin de sahibi olan Ciner Holding'in yönetim kurulu başkanıTurgay Ciner'in arkadaşı...

YARIŞMADAN BİRİNCİ ÇIKARTILMAYA ÇALIŞILIYOR

Baylar kendi markasıyla çok yakında hazır giyim sektörüne girmek istiyor. Fakat bu bölümün başına Ezgi Baylar'ı geçirmek istiyor. Bunun içinde aile tüm imkanlarını seferber etti ne yapıp edip Ezgi Baylar'ı 1. yapacak.... Fakat bu yarışmada Nur Bozar varken Ezgi 1. olursa bunun pek hoş karşılanmayacağı biliniyordu.

Zaten Nur Bozar yarışmadan ayrılmasaydı yarısı halk oyu yarısı juri oyu deil... 1.yi tamamen juri oyuna bağlayacaklardı. Zaten o yüzdendir o kural Nur Bozar'ın ayrılacağı programda açıklandı.

KAYNANASI İLE SETE GELMİŞ

Ezgi'nin kaynanası o gün Ezgi ile beraber sete gelir. Ve Kemal Doğulu'ya çekime kadar vaktin var mı saçımı yaptıracam der. Kemal Doğulu saçı yapmaya basladıktan sonra; kaynana Baylar, Kemal'e 'Ya musaitsen özel birsey konusacağım' der. Tabi ondan sonra özel ne konustular kimse bilmiyor.

KEMAL DOĞULU İLE ÖZEL KONUŞMUŞ

Bilinen bir şey o gün Kemal Doğulu durup dururken hic birsey yokken Nur ile münakaşaya girer o bolumleri izlediniz zaten. (Sen buranın prensesi deilsin dediği yayın) Şimdi orda Kemal'in ne yapmak istedigi belli. Nur sakinligi ile sevildi. Eğer Nur'u kızdırırsa halkın desteğini kaybettirecek ve aynı anda diger jurilerinde Nur'a karşı farklı bakmalarını sağlayacak.....

NUR'U SAF DIŞI BIRAKMIŞLAR

Zaten neler olduysa o günden sonra dikkat etmişsinizdir. Nur sadece zoraki 2 yıldız aldı. Hem de jüri bizim dedigimiz gibi giyinmişsin. Evet o pantolon sana yakışmış. Saçın, makyajın çok güzel deyip tarzsın demedi.. Ve taktik yapıp 2 ye 1 tarz değilsin dediler genelde... Burdan soruyorum Kemal Doğulu o gün özel ne konuştunuz? O gün o görüsmeden sonra tesadüfmüydü durup dururken Nur'a atar yapmanız? Lütfen cevap 

Bu haber 4964 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yazarımız Prof. Dr. Orhan Küçük’ün yeni kitabı çıktı
Yazarımız Prof. Dr. Orhan Küçük’ün yeni kitabı çıktı
BAHÇE SAHİPLERİNİN CİMRİLİĞİ
BAHÇE SAHİPLERİNİN CİMRİLİĞİ