Yavuz Bingöl’den milyon dolarlık reklam açıklaması!

Yavuz Bingöl'den milyon dolarlık reklam açıklaması!

Posta Gazetesi, Yavuz Bingöl'ün bir kamu bankasının reklam filminde oynayacağını, bunun için de milyonlar alacağını iddia etmişti. Ünlü sanatçı bu iddiayı yalanladı.

30 Eylül 2014 - 11:33

Yavuz Bingöl hakkında ortaya atılan bir reklam filmi iddiası medyanın magazin gündemine oturdu. Posta Gazetesi'nin iddiasına göre devlet bankasından milyon dolarlık reklam teklifi almıştı.

Bir anda muhalif medyanın hedef tahtasına oturan ünlü sanatçı için "Yavuz Milyongör" gibi tuhaf başlıklar atıldı. Ortaya çıktı ki Yavuz Bingöl'e böyle bir reklam filmi teklif dahi edilmemiş.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetlerine katılan, onunla birlikte poz veren sanatçılara karşı başlatılan itibarsızlaştırma kampanyası bu kez ünlü sanatçı Yavuz Bingöl'ü vurdu.

Posta Gazetesi Yavuz Bingöl'ün Erdoğan ile çekilmiş fotoğrafını basıp "Yavuz Bingöl'ün kısmeti çok açıldı" başlığıyla milyon dolarlık bir iddia ortaya attı.

Gazetenin iddiasına göre Yavuz Bingöl'e devlet bankasından reklam filmi teklifi yapılmış ve 1 milyon dolar önerilmiş.

yavuz-bingöl-ve-recep-tayyip-erdoğan-cumhurbaşkanliği-resepsiyonu.jpg

1 MİLYON DOLAR REKLAM İŞİ GERÇEK Mİ?

Sosyal medyada da hızla yayılan 1 milyon dolarlık reklam teklifi iddiası üzerine Yavuz Bingöl açıklama yaptı. Ünlü sanatçı Yavuz Bingöl, bugün basında çıkan bir devlet bankasının reklam filmlerinde oynamak için milyon dolarlık teklif aldığı hakkındaki haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Bingöl, menajerinin muhabire olmsuz yanıt vermesine rağmen gazetenin ısrarla yalan yazdığını belirtti.

İşte Yavuz Bingöl'ün basın açıklaması:

Bir gazetemiz hakkımda bir bankanın reklam yüzü olacağımla ilgili gerçekle ilgisi olmayan bir haber yayınlamıştır.

Haberde geçen bilgiye göre menajerim Erden Demir'in gazeteciye beyanat verdiği yazılmıştır. Erden Demir, gazetecinin sorusuna olumsuz yanıt vererek şu anda böyle bir anlaşma olmadığını söylemiştir. Ancak gazete bu beyanatı çarpıtarak asılsız bir haberle hakkımda kamuoyunda itibar zedeleyeci bir içeriğe yol açacak şekilde yayınlamıştır.

Yavuz Bingöl olarak 25 yıllık sanat hayatımda pek çok sanatsal işin içinde yer aldım. Bunlar arasında çok sayıda reklam filmi de yer almaktadır. Halihazırda şu anda da teklif edilen reklam filmleri bulunmaktadır. Ancak haberde geçen konuyla ilgili bilgiler gerçek dışıdır. Derin bir üzüntüyle bu konuyu sizinle paylaşmak istedim.

Bu haber 935 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yazarımız Prof. Dr. Orhan Küçük’ün yeni kitabı çıktı
Yazarımız Prof. Dr. Orhan Küçük’ün yeni kitabı çıktı
BAHÇE SAHİPLERİNİN CİMRİLİĞİ
BAHÇE SAHİPLERİNİN CİMRİLİĞİ