Buyrun Haçlı Sofrasına! Müslüman Lokmasına! Afiyet Olsun!
AHMET GÖKHAN YAZICI

AHMET GÖKHAN YAZICI

Buyrun Haçlı Sofrasına! Müslüman Lokmasına! Afiyet Olsun!

12 Ocak 2015 - 00:42 - Güncelleme: 13 Ocak 2015 - 19:07

~~Asırlardır İslamı asli mecrasından ve menbaasından uzaklaştırmaya çalıştınız.!

Müslüman çoğrafyalarında kan ,gözyaşı ve feryadı hakim kıldınız.!

Asırlardır müslümanları ezerek ve sömürerek katleddiniz.!

İslam alemini güçsüz, idealsiz, inançsız ve etkisiz kılarak İslamı yok etmek istedniz?

Fikri ve inanç sapıklıklarınız çerçevesinde kendi menfaat ve çıkarlarının sözde müslümanlarını haşa yaratmaya çalıştınız.!

Kendiniz için bu bağlamda siyasal-sosyal yapıların oluşması gerekmekteydi.

Kendi sütüdyolarında ve kendi figuranlarının eşliğinde Radikal İslami eylem fregmanları ile İslamı ve Müslümanları terörize olarak götermek istediniz.!

Bu sayede sadece ölmek yada öldürmek için yaşayan ,bireysel hayatta var olan ama sosyal-siyasal –ekonomik alanar da geride duracak bir İslâm anlayışını, yaşantıya ve davranışa dönüştürdünüz.!

Velhasıl Bütün dünyada Oryantalist batının asıl körüklemek istediği süreç Müslümanların birlik ve beraberliğinin önüne geçip, böl parçala kontrol et ve yönet stratejisi ile bir cariye misli müslümanları kullandınız.!

Ve bu çoğrafyalarda son çeyrek asırda özellikle ılımlı İslam ve Radikal İslam,rütüelleri ile zehride panzehiride siz üretmeyi başardınız.!

Yahudilerin kontrolündeki kayıt dışı kendi matbaalarınızda basmış olduğunuz dolarlarınızla süspanse ettiğiniz teörör guruplarını düşmanı olduğunuz İslam dini adına kurmayı ve kullanmayı başardınız.!

Asırlardır aşağılanan, katledilen, sömürülen, kan ve gözyaşına,açlığa,yokluğa,cahilliğe, mahküm edilen İslam Çoğrafyalarının ve üzerindeki samimi Müslümanların bir depreme yol açan biriken sinerjilerini bile bu örgütler ve eylemciler aracılığı ile kendi lehinize ve menfaatinize dönüştürdünüz.!

Galiba biz güya Müslümanara ise, yaşanan olayları, anlamaya,algılamaya çalışmayı, neden ve sonuç ilişkisi ile cözümlemeye uğraşmayı, bir film heyecanı ve iştahı ile izlemeyi reva gördünüz.! Ne diyelim bizde ölmüşlerinize rahmet.? Ömrünüze sıhhat.? ve iyi işler bol alışverişler dileriz. Lütfettiniz.!

Gecenin en zifiri karanlığı, müslümanlar için şafağın habercisidir.! Emin olabilirsiniz.! sizlere iyi eğlenceler.!

selam-saygı-dua

Ahmet Gökhan Yazıcı

Bu yazı 67795 defa okunmuştur .

Son Yazılar